Axintor

Świder do betonu

Jako pracownik wiercenia w betonie jesteś odpowiedzialny za wszelkie możliwe prace związane z cięciem betonu, asfaltu, muru itp. Wykonujesz wiercenie w betonie od 8 do 1000 mm. Napędzane zarówno elektrycznie, hydraulicznie, jak i pneumatycznie. Przygotowanie i kotwienie posadzki betonowej ma dla Ciebie kilka tajemnic.

Oferta pracy

Praca z dużą różnorodnością w całkowicie profesjonalnym środowisku pracy z nowoczesnymi maszynami i dobrze wyposażonymi pojazdami użytkowymi. Trafisz do organizacji, w której panuje przyjemna, koleżeńska atmosfera pracy. Przechodzisz intensywne szkolenie ukierunkowane na Twoją specjalizację i otrzymujesz motywujące wynagrodzenie, które jest proporcjonalne do Twojego zaangażowania.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Na tym stanowisku niezbędna jest samodzielność i gotowość do udziału w szkoleniach wewnętrznych. Ponadto oczekuje się od Ciebie siły fizycznej i elastyczności oraz przywiązywania dużej wagi do porządku i porządku. Jeśli posiadasz prawo jazdy B lub C to duży plus.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Beton
  • Domena pracy: Budownictwo
  • Function: Świder do betonu
  • Lokalizacja: Kortrijk
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Niels Demuynck
from team Kortrijk

niels.demuynck@axintor.be

+32 56 29 29 36