ALPHATECH vindt CNC-Frezers/Draaiers met Axintor.

Kwalitatieve machines maken voor innoverende bedrijven is ons vak. Dit doen we voor alle mogelijke sectoren en voor alle mogelijke toepassingen: van de textiel- tot de houtindustrie, van pretparken tot de grafische wereld, van veevoederbedrijven tot aluminiumverwerkers. ALPHATECH, dat is drie generaties knowhow, technisch expertise, technische ervaring en wijsheid, doorgegeven van vader op zoon. Met Axintor Interim vonden we onlangs een volwaardige CNC-Frezer/Draaier om onze ploeg te versterken.

“De medewerkers van Alphatech zijn stuk voor stuk experts in de meest uiteenlopende en vernieuwende technieken” vertelt Pieter Vanderstene van Alphatech. “Vorig jaar was ik op zoek naar CNC-Frezers/Draaiers. Axintor Interim bracht ons bedrijf een bezoek. Korte tijd later werd de Roemeense kandidaat Nicolae aan ons voorgesteld. Nicolae beschikte over wat minder ervaring dan ik aanvankelijk had gewenst. Maar zijn interesse voor het beroep en zijn grote nieuwsgierigheid overtuigden ons om niettemin met hem verder te werken. Bovendien konden we rekenen op een uitstekende opvolging van Axintor Interim. Ondertussen is Nicolae uitgegroeid tot een volwaardige CNC-Frezer/Draaier. Er is momenteel zelfs een tweede kandidaat via Axintor Interim in ons team gestart. Hopelijk kunnen we binnenkort met een zelfde succesverhaal als dat van Nicolae uitpakken.”

Axintor Interim: grenzeloze 'Love for Talent'
Jobstudenten met de Axintor Interim signatuur
marta
The true story of 'The Marta Machine' uitzendconsulente bij Axintor Interim
jobstudenten Axintor
Reserveer nu uw jobstudenten bij Axintor Interim: immuun voor festivalitis en super gemotiveerd!

Tevreden klanten

Dezeure logo
De Verbeelding klant Axintor
Grondwerken Blomme klant Axintor
MMT klant Axintor
Hof Van Cleve  klant Axintor
Gediflora klant Axintor