Ons team

Axintor Team

Service Center

Adres

Ondernemingenstraat 9

8630 Veurne

T: +32(0)58 620 200

F: +32(0)58 624 422

info@axintor.be

Sarah Cornille

Management Support
sarah@axintor.be

Lien David

Finance Support
lien@axintor.be

Kirke Hillewaere

Marketing & Sales Support
kirke@axintor.be

Joery De Carne

IT Support
joery@axintor.be

Team Veurne

Adres

Ondernemingenstraat 9
8630 Veurne

Hanne Leye

Key Account Manager
hanne@axintor.be
Axintor - Marta Kuzio

Marta Kuzio

Recruitment Consultant
marta@axintor.be

Evi Melis

Recruitment Consultant
evi@axintor.be

Vilma Paltanaviciute

Recruitment Consultant
vilma@axintor.be
Axintor - Roel Demeersseman

Roel Demeersseman

Job Coordinator
coordinator.veurne@axintor.be

Lieselot Catteeuw

Account Manager & Teamleader
lieselot.catteeuw@axintor.be

Team Roeselare

Adres

Diksmuidesteenweg 17a
8830 Hooglede

Kelly Hesters

Account Manager & Teamleader
kelly@axintor.be
Axintor - Tomasz Szyska

Tomasz Szyska

Job Coordinator
+32 476 52 28 50
coordinator.roeselare@axintor.be

Indira Crul

Recruitment Consultant
+32 51 212 065
indira@axintor.be
Axintor - Nikola Cifrova

Nikola Cifrova

Recruitment Consultant
+32 51 212 065
nikola@axintor.be

Team Ieper

Adres

Ter Waarde 44
8900 Ieper

Els Caesteker

Account Manager & Teamleader
els@axintor.be
Axintor - Tomasz Szyska

Tomasz Szyska

Job Coordinator
coordinator.roeselare@axintor.be
Axintor - Dominik Decrock

Dominik Decrock

Recruitment Consultant
dominik@axintor.be

Florian Verbrugge

Recruitment Consultant
florian@axintor.be

Team Brugge

Adres

Coming soon
+32 50 672 005

 

Axintor - Joke Degraeve

Joke Degraeve

Account Manager & Teamleader
joke@axintor.be
Kim Van Echelpoel - Axintor

Kim Van Echelpoel

Recruitment consultant
kim@axintor.be

Bestuur

Adres

Ondernemingenstraat 9

8630 Veurne

T: +32(0)58 620 200

F: +32(0)58 624 422

info@axintor.be

Klaas Vandendries

Zaakvoerder
klaas@axintor.be

Liselotte Rombaut

Zaakvoerder
liselotte@axintor.be

Tevreden klanten

Dezeure logo
De Verbeelding klant Axintor
Grondwerken Blomme klant Axintor
MMT klant Axintor
Hof Van Cleve  klant Axintor