Axintor

Operator maszyny

Jako operator maszyny będziesz odpowiedzialny za falcerkę za pomocą ekranu dotykowego. Zginasz pręty zbrojeniowe do średnicy 32mm, przycinasz pręty na długość i pracujesz na giętarce regulowanej w zależności od długości i głowicy gnącej. Będziesz pracować razem z kolegą (1 na nożycach i 1 na giętarce). Do codziennych zadań należy: sprawdzanie, czy maszyna nie ma wycieków oleju, sprawdzanie, czy mechanizm napędowy i wyłącznik awaryjny działają prawidłowo, przechowywanie nieużywanych przystawek w przewidzianej tacy pod stołem roboczym, sprawdzanie, czy szuflady z blokami są odpowiednio dokręcone, itp.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna i dostarczająca stal konstrukcyjną dla sektora budownictwa cywilnego i przemysłowego. Dzięki rosnącej integracji poziomej i pionowej, firma mogła sprofilować się jako kompleksowy dostawca stali konstrukcyjnej. Firma, rozłożona w dwóch lokalizacjach (Aalter i Meulebeke), posiada różne działy produkcyjne: ciągnienie drutu, centrum gięcia, prefabrykaty i siatki zbrojeniowe.

Wymagania

Poszukujemy zmotywowanych i dociekliwych kandydatów, którzy mogą wykazać się 2-letnim doświadczeniem jako operator. Najlepiej potrafisz dobrze wyrażać się po angielsku.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Operator maszyny
  • Lokalizacja: Meulebeke
  • Reżim: System dwuzmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Aldona Koltys
from team Veurne

aldona.koltys@axintor.be

+32 58 62 02 00