Axintor

Jako kierowca C jesteś odpowiedzialny za montaż lub demontaż słupów oświetleniowych za pomocą dźwigu zamontowanego na ciężarówce. Pracujesz zawsze w dwuosobowym zespole: Ty i technik. W tym zespole jesteś kierowcą, pomagasz wykonać wykop roboczy za pomocą łopaty, zdejmujesz słup z ziemi lub umieszczasz go w ziemi za pomocą żurawia. Na koniec pomagasz technikowi w ponownym podłączeniu kabli w słupie.

Oferta pracy

Firma, w której będziesz pracować, to firma elektrotechniczna, która przywiązuje wagę do jakości, bezpieczeństwa i pracy zespołowej. Skończysz w firmie rodzinnej (już w trzecim pokoleniu!), Zatrudniającej ponad 250 pracowników. Zapewniają ambitne i zróżnicowane zadania, z możliwością rozwoju dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym. Pracujesz w ciągu dnia, 40 godzin tygodniowo. Oznacza to, że masz 12 dodatkowych dni urlopu w ciągu 1 roku! Po udanym okresie z Axintor Interim możesz liczyć na stałą umowę z konkurencyjnym pakietem wynagrodzeń.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Na to stanowisko szukamy osoby z prawem jazdy C lub CE. Będziesz pracować z dźwigiem zamontowanym na ciężarówce, więc trochę doświadczenia z tym jest plusem. Będziesz pracować na zewnątrz, więc czujesz się dobrze tylko wtedy, gdy możesz pracować na zewnątrz przez cały dzień. Aby podłączyć kable, nasz klient potrzebuje podstawowej wiedzy na temat elektryczności.
  • Driver License: C
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Elektryczność, instalacje elektryczne
  • Domena pracy: Logistyka i transport
  • Function: Kierowca C
  • Lokalizacja: Jabbeke
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Kelly Hesters
from team Brugge

kelly.hesters@axintor.be

+32 50 67 20 05