Jako zszywacz będziesz odpowiedzialny za wykonanie różnych pokrowców na poduszki. To waha się od małych do dużych kawałków. Robisz to za pomocą przemysłowej maszyny do szycia.

Trafiasz do dużego producenta poduszek. Tutaj otrzymasz szkolenie, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Będziesz pracować w bardzo rodzinnej, miłej atmosferze. Otrzymasz dodatkowe korzyści prawne, takie jak premia za pracę domową i bony na posiłki.

Wymagania

Jesteś zmotywowany i chętny do nauki. Możesz pracować w dobrym tempie i mówić po angielsku lub francusku. Oczywiście maszyna do szycia nie ma przed Tobą tajemnic!
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Włókienniczy
  • Domena pracy: Tekstylia i odzież
  • Function: Tapicer
  • Lokalizacja: Avelgem
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Silas Hantson
from team Waregem

silas.hantson@axintor.be

+32 56 19 06 00

Powiązane prace

Tapicer

Avelgem

Jako tapicer będziesz wykonywał meble od początku do końca. Rozpoczyna się to od wycięcia i zszycia tkaniny do zszywania i łączenia. Jako tapicer wiesz lepiej niż ktokolwiek, jak robić meble od A do Z.

więcej informacji

Tapicer

Meulebeke

Jako kontroler jakości jesteś odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości. Pierwsza kontrola odbywa się w ośrodku zatrzymującym, gdzie tkanki są analizowane pod kątem ewentualnych błędów, a następnie korygowane. Wszystkie wykryte błędy są dokładnie dokumentowane w systemie. Uczestniczysz w szkoleniu, aby zapoznać się z produktami i ich jakością. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę w warsztacie cerowania w walcowni. Druga kontrola jakości odbywa się tutaj po obróbce rolek tkaniny w zewnętrznych rafineriach. W tym dziale odpowiadasz również za pakowanie rolek.

Kierowca C

Zulte

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za zbieranie worków z ubraniami z kontenerów firmy ustawionych wzdłuż ulic. Masz ustalony harmonogram podróży na każdy dzień/co tydzień. Robisz od 15 do 20 różnych przystanków w swoim regionie. Codziennie inna wycieczka, ale co tydzień te same wycieczki. Możesz wybrać, o której godzinie rozpoczniesz jazdę, o ile wszystkie przystanki zostały wykonane. Po postojach wracasz ciężarówką do domu. Dwa razy w tygodniu, gdy Twoja ciężarówka jest pełna, wracasz do firmy i rozładowujesz zebrane wcześniej worki w dużych klatkach.