Axintor

Technik utrzymania ruchu

Nie boisz się ubrudzić sobie rąk? Lubisz majstrować przy maszynach, silnikach i ich podzespołach? W takim razie wakat na stanowisku mechanika na dziennej zmianie to coś dla Ciebie. Jako mechanik będziesz pracować razem ze swoimi kolegami (inżynier mechanik i elektryk) w naszym dziale obróbki. Wspólnie zajmujecie się konserwacją prewencyjną i leczniczą maszyn w celu utrzymania optymalnej dostępności instalacji. W zależności od harmonogramu jesteś odpowiedzialny za demontaż, remont i montaż różnych elementów maszyn. Monitorujesz również krytyczne łożyska (osie) i znasz różnicę między siłami promieniowymi i osiowymi. Przeprowadzanie smarowania jest również jednym z Twoich obowiązków. Oprócz problemów mechanicznych, jako mechanik jesteś również w stanie identyfikować i rozwiązywać problemy hydrauliczne i pneumatyczne. Znajomość spawania półautomatycznego jest z pewnością wartością dodaną, ale nie koniecznością.

Oferta pracy

Nasz klient od ponad 50 lat jest liderem w produkcji i przetwórstwie tektury falistej. Naszą główną motywacją są wartości rodzinne, ambicja oraz pasja do produktu i do naszych klientów. Przez lata nieustannie wprowadzali innowacje, aby zoptymalizować i rozszerzyć naszą produkcję. Dzięki 20 maszynom do obróbki, nasz klient oferuje nieskończoną różnorodność pudełek i innych zastosowań tektury falistej. Dołączysz do dynamicznie rozwijającej się, rodzinnej firmy z jedną z najnowocześniejszych instalacji produkcyjnych w Europie. Nasz klient zapewnia dobrą pensję uzupełnioną dodatkowymi świadczeniami. Na szczycie tortu możesz cieszyć się zespołem doświadczonych, zmotywowanych kolegów. Ponadto przy rozruchu zostanie przeprowadzone szkolenie wewnętrzne. Firma jest łatwo dostępna z dużym parkingiem i nowoczesnymi udogodnieniami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Pracujesz na dyplomie A2 z mechaniki / technik projektowania mechanicznego lub równoważnym ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia i masz dobrą znajomość języka angielskiego. Możesz pracować niezależnie, a także mieć dobre nastawienie. Posiadanie certyfikatu na wózek widłowy lub certyfikat na podnośnik koszowy to z pewnością plus, ale nie musi. Bezpieczeństwo i jakość są dla Ciebie ważne. Nie jesteś pewien, czy Twój profil pasuje? Prześlij nam swoje cechy, a my o tym porozmawiamy.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Inne sektory
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Technik utrzymania ruchu
  • Lokalizacja: Hooglede
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 37

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Virginie Roobrouck
from team Roeselare

virginie.roobrouck@axintor.be

+32 51 21 20 65