Axintor

Technik awarii

Jako technik awarii / konserwator elektryk będziesz asystował klientom w obrębie ich parku maszynowego. Odpowiadasz za wykrywanie i usuwanie usterek elektrycznych w instalacjach produkcyjnych, prowadzisz prewencyjne konserwacje elektryczne instalacji produkcyjnych oraz wykrywasz i sygnalizujesz problemy elektryczne. To przy wsparciu technicznym biura inżynierskiego zlokalizowanego w Kruisem. Co to znaczy? Masz pytanie techniczne lub zauważyłeś podczas awarii, że brakuje Ci części lub technika? Organizują to dla ciebie z ich przytułku.

Oferta pracy

Będziesz pracować w firmie rodzinnej, w której obsługa klienta jest na pierwszym miejscu. Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały, a także przejdziesz szkolenie, aby móc wykonać swoją pracę do perfekcji. Ponadto masz 12 dodatkowych dni urlopu oprócz standardowych 20 dni urlopu. Możesz pracować na 2 zmiany, praca dzienna lub stała noc.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika lub elektryka A2 lub co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Możesz czytać plany i mieć wgląd techniczny. Zachowujesz spokój i analityczne myślenie przy rozwiązywaniu problemów technicznych i lubisz je rozwiązywać samodzielnie. Dobrze mówisz po angielsku lub francusku i posiadasz prawo jazdy kategorii B, aby móc dojechać do klienta.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Technik awarii
  • Lokalizacja: Kruisem
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Silas Hantson
from team Waregem

silas.hantson@axintor.be

+32 56 19 06 00