Axintor

Dla klienta w Roeselare poszukujemy Instalatora kuchni ze stali nierdzewnej. Nasz klient to dynamiczna firma z sektora MŚP o świetnym wizerunku i renomowana firma zajmująca się konstrukcjami na zamówienie. Obsługują klientów zarówno w lepszych placówkach gastronomicznych, jak iw sektorze ochrony zdrowia. Ich specjalnością jest realizacja prac na zamówienie oraz projektowanie instalacji dla profesjonalnych kuchni z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technik.

Oferta pracy

Oferujemy ekscytującą pracę z dużą różnorodnością i możliwościami kariery. Będziesz pracować w małym i zgranym zespole według elastycznego grafiku pracy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Jesteś komunikatywny i nie boisz się podejmować inicjatywy. Możesz wykazać się kilkuletnim doświadczeniem w tym zawodzie. Masz również wykształcenie techniczne, potrafisz logicznie myśleć i nie masz dolegliwości fizycznych. Mówisz płynnie po angielsku i przywiązujesz dużą wagę do przyjazności dla klienta. Wreszcie, masz również prawo jazdy B.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Elektryczność, instalacje elektryczne
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Elektryk
  • Lokalizacja: Roeselare
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Virginie Roobrouck
from team Roeselare

virginie.roobrouck@axintor.be

+32 51 21 20 65

Powiązane prace

w centrum zainteresowania

Technik HVAC

Diksmuide

Jako technik samodzielnie umieszczasz instalacje zarówno u klientów profesjonalnych, jak i prywatnych. Ogniwa modułowe, klimatyzacja, kuchnia przemysłowa, instalacje chłodnicze i projekty całościowe.

więcej informacji

Elektryk

Roeselare

Jako lider zespołu elektrycznego jesteś odpowiedzialny za pomoc i kierowanie od 2 do 5 elektryków i elektryków pomocniczych na placach budowy. Oczywiście jesteś dobrze zorientowany w pracy poprzez odpowiednie studia i / lub doświadczenie i znasz sztuczki zawodu. Możesz również przeprowadzać naprawy i awarie u klientów. Pomagasz i prowadzisz w wykonaniu, zakończeniu i uruchomieniu nowych instalacji. Dotyczy to istniejących i nowych niestandardowych projektów instalacji domowych, budownictwa mieszkaniowego i sektora usługowego na maksymalnym obwodzie 70 km.

Elektryk

Diksmuide

Nasz klient zaczynał jako firma rodzinna, koncentrując się na instalacjach technicznych, i od tego czasu stał się jednym z liderów rynku we Flandrii w dziedzinie multitechniki. Są silnie zaangażowani w innowacyjne techniki i są stałą wartością dla zasilania i EM, automatyki, rurociągów, klimatyzacji, multitechniki, wsparcia i konserwacji. Niezbędne w rozwoju jest trzymanie się ich podstawowych wartości: satysfakcja klienta, praca zespołowa i zaufanie! W związku z silnym rozwojem, nasz klient pilnie poszukuje entuzjastycznych i zmotywowanych pracowników do montażu, renowacji i rozbudowy instalacji elektrycznych. Co to konkretnie oznacza? Instalujesz instalacje elektryczne w budynkach: puszki rozdzielcze, oświetlenie, ogrzewanie, komunikacja (parolofonia, wideofonia,...). Dotyczy to zarówno projektów przemysłowych, jak i mieszkaniowych, nowych konstrukcji i renowacji, zadań publicznych i prywatnych,... Okablowanie i podłączenie obwodów elektrycznych Układanie rur i kabli dla różnych obwodów elektrycznych podczas instalacji i budowy Wytyczyć trasy rurociągów instalacji zgodnie z plan