Axintor

Opryskiwacz pistoletowy

Jako pistolet natryskowy jesteś odpowiedzialny za kompletne malowanie dużych konstrukcji (montaż konstrukcji stalowych budynków, chodników dla suwnic, konstrukcji wsporczych pod maszyny i silosy, budynków wielokondygnacyjnych pod instalacje przemysłowe itp.). Musisz być w stanie określić właściwą grubość farby i odpowiednio wyregulować pistolet.

Oferta pracy

Główna działalność naszego klienta polega na wykonywaniu i montażu konstrukcji stalowych dla budynków. Z czasem dostarczali i montowali również urządzenia przemysłowe: pomosty pod suwnice, konstrukcje wsporcze pod maszyny i silosy, hale wielokondygnacyjne pod instalacje przemysłowe itp. Dołączysz do stale rozwijającej się firmy, która może pochwalić się licznymi referencjami w wiodących projektach, MŚP, które nieustannie inwestuje w ludzi i zasoby, a wreszcie w nowoczesne środowisko pracy, w którym wysoko ceniona jest praca zespołowa.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy mogą się już pochwalić kilkuletnim odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Ponadto jesteś świadomy jakości, poręczny i zwracasz uwagę na szczegóły.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: Opryskiwacz pistoletowy
  • Lokalizacja: Oostrozebeke
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Kim Van Echelpoel
from team Tielt

kim.van.echelpoel@axintor.be

+32 51 43 33 00