Axintor

Spawacz - Mechanik

Jako spawacz/mechanik jesteś odpowiedzialny za spawanie konstrukcji metalowych, zarówno przy mniejszych projektach takich jak balustrady i rury, jak i przy większych pracach mechanicznych. Te prace spawalnicze wykonujesz zespołowo w oparciu o plan i instrukcje od brygadzisty i kierownictwa projektu. Aktywnie myślisz wraz z brygadzistą i następcą/menedżerem projektu, aby doprowadzić projekt do pomyślnego zakończenia. Oczekujemy, że we wszystkich swoich zadaniach będziesz kładł duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo.

Oferta pracy

Firma jest firmą zorientowaną technicznie, stanowiącą referencję w zakresie konserwacji elektromechaniki, modernizacji maszyn przemysłowych oraz montażu i projektowania konstrukcji metalowych. Jest to firma rodzinna posiadająca odpowiednie nastawienie i know-how umożliwiające dalszy rozwój. Zawsze pracują na miejscu, ale możliwe jest również, że będziesz musiał pracować w regionie Gandawy. Otrzymasz pełne wyzwań i odpowiedzialne stanowisko, gdzie oprócz wynagrodzenia otrzymasz także dodatek za kilometry oraz samochód służbowy (wyłącznie do użytku zawodowego) z kartą paliwową. W pracy dziennej pracujesz 38 godzin tygodniowo.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Posiadasz dyplom techniczny lub równoważny dzięki doświadczeniu. Jesteś silny organizacyjnie, dbasz o bezpieczeństwo, porządek i czystość. Jako spawacz musisz posiadać uprawnienia. Dodatkowym atutem będzie certyfikat VCA oraz certyfikat na wózek widłowy. Fizycznie też masz się dobrze.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: Spawacz - Mechanik
  • Lokalizacja: Poperinge
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 38

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Niels Demuynck
from team Ieper

niels.demuynck@axintor.be

+32 57 35 10 10