Axintor

Monter mebli

Jako monter mebli odpowiadasz za montaż różnorodnych mebli w domach klientów, zgodnie z instrukcją i wytycznymi. Oferujemy profesjonalną i przyjazną dla klienta obsługę podczas procesu instalacji. Identyfikujesz wszelkie problemy i rozwiązujesz je samodzielnie. Jeśli występują jakiekolwiek wady lub brakujące części, należy to zgłosić kierownikowi. Jeśli posiadasz prawo jazdy C, jest to duży plus.

Będziesz pracować w odnoszącej sukcesy firmie rodzinnej, która od 57 lat nadaje ton handlu detalicznego i w której praca jest przyjemna. Będziesz miał okazję w pełni rozwinąć swoją pasję i talent techniczny w ramach asortymentu, który naprawdę Ci odpowiada: jadalnie, salony, biblioteki, biura, garderoby i sypialnie. Razem ze swoimi współpracownikami uszczęśliwiasz klientów. Otrzymasz miłą nagrodę, a oprócz wynagrodzenia otrzymasz premię netto w wysokości 1,6865 € za godzinę oraz bony na posiłki o wartości 5,60 € za przepracowany dzień.

Wymagania

Lubisz być w drodze i wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, jak składać meble. Masz poczucie odpowiedzialności, jesteś elastyczny i potrafisz dostarczyć meble na czas, nieuszkodzone i wysokiej jakości klientom w całej Belgii. Mówisz dobrze po angielsku, dzięki czemu potrafisz skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami. Najlepiej jeśli posiadasz prawo jazdy B, a jeżeli dodatkowo posiadasz prawo jazdy C to jest to duży plus.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: Monter mebli
  • Lokalizacja: Anzegem
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 38

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Silas Hantson
from team Waregem

silas.hantson@axintor.be

+32 56 19 06 00